NASZE MARKI

Marka Il Piu to przede wszystkim autorskie projekty, odzież przygotowywana i szyta w Polsce.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów dodatkowo poszerzamy naszą ofertę o topowe włoskie marki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości najnowszych trendów oferowane przez nas wyroby cechują się doskonałą jakością i ciekawym designem.

Il piu – to autorska marka bazująca na trendach z całego świata. Styl casual dopracowany w każdym detalu. Brak ograniczeń – to główna zasada, którą kieruje się firma w poszukiwaniu nowych inspiracji. Firma uwielbia wprowadzać nietypowe rozwiązania do prostych i klasycznych krojów. Pozostając wierną klasycznej elegancji – klientka il piu uwielbia „to coś” – cechę, która wyróżnia ją spośród tłumu w sposób nienarzucajacy się i delikatny.

susymix_logoSusymix – kolekcje Susymix są wieczne. Ubrania wykonane z największą dokładnością i niepowtarzalny design gwarantują ponadczasowość. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Marka ta uwielbia wprowadzać zarówno klasykę, jak i awangardę. Susymix dynamicznie zmienia swoje kolekcje, co tydzień pojawiają się nowe modele. Pokochacie ich styl.

kontato

Kontatto – królestwo swetrów. Firma oferująca najpiękniejsze wzory dzianin. Grube warkocze, ciekawe przeploty, a to wszystko zgodne z najnowszymi trendami. Swetry Kontatto są ponadczasowe, bardzo wytrzymałe ale przede wszystkim najzwyczajniej w świecie – bardzo stylowe.

MARYLEY-LOGO-R

Maryley – dla kogoś, kto chociaż raz spędził nawet kilka dni na zakupach we Włoszech, marka jest doskonale znana. Szaleństwo, inspiracje z ulic całego swiata, a do tego wspaniały, włoski styl. Maryley to bogactwo wzorów i fasonów. Oryginalne jeansy, spodnie oraz koszule. I coś, o czym nawet nie trzeba już wspominać – wyjątkowa jakość włoskiej produkcji.